Obniż swój PIT za 2020 rok o 2007,17 zł* oszczędzając na IKZE z AGRO FIO

*przy progu podatkowym 32% i maksymalnej wpłacie na IKZE

Sprawdź ofertę

AGRO Fundusz Inwestycyjny Otwarty

Zainwestuj online
Strona główna Aktualności TFI AGRO Nowy serwis internetowy

Nowy serwis internetowy

2016-10-06
AGRO FIZ

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować o uruchomieniu nowego responsywnego serwisu internetowego www.tfiagro.pl.

Witryna została zaprojektowana zgodnie z obowiązującymi trendami, zyskując intuicyjny układ i dostęp do informacji. Zastosowana technologia RWD (Responsive Web Design) pozwala na automatyczne dostosowanie się widoku strony do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dzięki temu w łatwy i wygodny sposób mogą Państwo przeglądać treści na popularnych urządzeniach takich jak smartfon czy tablet.

Nowy serwis został wzbogacony o zaprojektowany od podstaw Panel Klienta, w którym w przejrzysty i funkcjonalny sposób mogą Państwo przeglądać w jednym miejscu szczegółowe informacje na temat posiadanych produktów SFIO oraz FIZ.

Ponadto nowo zaprojektowana witryna umożliwia rozbudowę jej o nowe sekcje, które sukcesywnie będziemy oddawać do Państwa dyspozycji wraz z udostępnianiem kolejnych rozwiązań produktowych, nad którymi pracujemy.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona serwisu internetowego www.tfiagro.pl spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem. Życzymy miłego użytkowania!

Powrót

Zainwestuj online

Jeśli chcesz nabyć jednostki uczestnictwa AGRO FIO zaloguj się do serwisu transakcyjnego IAT FI

Przejdź

Zapytaj naszych ekspertów

Nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania związane z inwestowaniem

Zadaj pytanie

Infolinia AGRO FIO

Infolinia czynna w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godz. od 09:00 do 17:00

22 539 23 20

*(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)