AGRO Fundusz Inwestycyjny Otwarty

Kup jednostki uczestnictwa bez opłat dystrybucyjnych

Zainwestuj online
Strona główna Aktualności TFI AGRO TFI AGRO przystąpiło do Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami

TFI AGRO przystąpiło do Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami

2018-02-01
AGRO FIZ

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 lutego 2018 r. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A. dołączyło do grona Członków Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami.

Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami jest organem samorządowym funduszy inwestycyjnych. Członkostwo w IZFiA zapewnia możliwości aktywnego uczestnictwa we wszystkich podejmowanych przez Izbę przedsięwzięciach dotyczących rynku funduszy inwestycyjnych oraz umożliwia współpracę pomiędzy podmiotami tego rynku we wszystkich dziedzinach, które wymagają wspólnych inicjatyw i nie stanowią płaszczyzny działań konkurencyjnych. W tym roku przypada 20-lecie reprezentacji rynku powierników.

„ Jest nam niezmiernie miło, że Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A. zostało przyjęte w poczet  Członków Izby Zarządzających Funduszami i AktywamiWierzę, że nasze dotychczasowe doświadczenie pozwoli na czynny udział w umacnianiu pozycji oraz kreowaniu zasad funkcjonowania całego sektora. Jednocześnie jestem przekonany, że członkostwo w Izbie przyniesie wymierne korzyści w umacnianiu pozycji rynkowej naszego Towarzystwa. Mamy również nadzieję na aktywną wymianę doświadczeń między Członkami Izby oraz ułatwienia w  poruszaniu się w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu prawnym na rynku finansowym” – mówi Krzysztof Domosławski, Prezes Zarządu TFI AGRO S.A.

Powrót

Zainwestuj online

Jeśli chcesz nabyć jednostki uczestnictwa AGRO FIO zaloguj się do serwisu transakcyjnego IAT FI

Przejdź

Zapytaj naszych ekspertów

Nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania związane z inwestowaniem

Zadaj pytanie

Infolinia AGRO FIO

Infolinia czynna w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godz. od 09:00 do 17:00

22 539 23 20

*(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)