Obniż swój PIT za 2021 rok o 2019,46 zł* oszczędzając na IKZE z AGRO FIO

*przy progu podatkowym 32% i maksymalnej wpłacie na IKZE

Sprawdź ofertę

AGRO Fundusz Inwestycyjny Otwarty

Zainwestuj online
Strona główna Zasady bezpieczeństwa

Zasady bezpieczeństwa

Do serwisów internetowych TFI AGRO loguj się zawsze przez stronę https://www.tfiagro.pl

Nigdy nie loguj się, korzystając z linków przesłanych na Twój adres e-mail oraz przez linki z wyszukiwarki internetowej. Cyberprzestępcy często podszywają się pod różnego rodzaju instytucje i próbują wykorzystać zaufanie oraz nieuwagę Klientów.

Sprawdź, czy w oknie przeglądarki internetowej znajduje się ikona zamkniętej kłódki. Wyświetlona kłódka sygnalizuje, że strona jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa, a połączenie jest szyfrowane. W zależności od przeglądarki, ikona kłódki może pojawić się w pasku adresu lub w pasku stanu w dolnej części ekranu.
Sprawdź poprawność certyfikatu bezpieczeństwa. Klikając dwukrotnie w ikonę kłódki zyskasz możliwość wyświetlenia informacji o certyfikacie. W szczegółach certyfikatu znajdziesz informację, że został on wystawiony dla domeny *.tfiagro.pl.

Pamiętaj, że nasze serwisy nigdy nie proszą o instalację dodatkowych certyfikatów ani jakiegokolwiek innego oprogramowania na Twoim urządzeniu. Jest to szczególnie ważne, gdyż instalując niepożądany certyfikat lub aplikację, możesz otworzyć potencjalny dostęp do urządzenia, narażając bezpieczeństwo swoich danych.

Pamiętaj, że jeśli wygląd strony logowania wzbudzi Twoje podejrzenia, NIGDY NIE LOGUJ SIĘ !!! Poinformuj nas o tym fakcie pod numerem telefonu + 48 22 101 25 30 (opłata zgodna z taryfą operatora) lub wysyłając e-mail na adres: biuro@tfiagro.pl.

Powrót

Zainwestuj online

Jeśli chcesz nabyć jednostki uczestnictwa AGRO FIO zaloguj się do serwisu transakcyjnego IAT FI

Przejdź

Zapytaj naszych ekspertów

Nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania związane z inwestowaniem

Zadaj pytanie

Infolinia AGRO FIO

Infolinia czynna w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godz. od 09:00 do 17:00

22 355-46-80

*(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)